Умови проживання

Інформація про умови проживання іноземних студентів ЛНАУ в студентському гуртожитку

 На весь період навчання всім іноземним студентам надається місце в студентському гуртожитку з наявністю нормативних комунальних послуг з оплатою за проживання на загальних умовах.

  Університет має можливість поселяти у 2 гуртожитки, з яких понад 200 місць виділено для проживання студентів з інших країн. Іноземні студенти живуть в окремих блоках з урахуванням національного приладдя та традиційних особливостей. Забезпеченість місцями в гуртожитку іноземних громадян – 100%.

  Всі іноземні студенти живуть в дев’ятиповерхових гуртожитках, в яких передбачені кімнати, де можуть проживати один, двоє або троє студентів. Кожна кімната в гуртожитку підключена до мережі Інтернет.

  Для забезпечення безпеки проживання студентів в Луганському національному аграрному університеті функціонує студентська рада з охорони громадського порядку.

  Також у гуртожитку є спортзала для  занять фізкультурою і спортом.  Також до його складу гуртожитків входять відкриті спортмайданчики, розташовані на його території, футбольне поле для тренування, спортивні майданчики для гри в волейбол, баскетбол. На спортивних майданчиках встановлено необхідний спортивний інвентар.

      У гуртожитках є кухні для самостійного приготування їжі.

   Щодня в гуртожитках, де проживають іноземні громадяни, працює заступник коменданта з виховної роботи – фахівець із соціально-побутових питань, який контролює забезпечення безпечних умов життєдіяльності іноземних громадян і проводить серед них виховну роботу.

Вартість проживання у гуртожитку: 540 грн. в місяць